Ponuka workshopov

 


Max. počet účastníkov na workshope je stanovený na 8 a to z dôvodu jeho efektívneho priebehu a možnosti venovať sa všetkým účastníkom hlavne počas praktických cvičení. Workshop bude pozostávať z teoretickej časti /cca 3-4 hodiny/ a následnej praktickej časti /2-3 hodiny/ kde si získané vedomosti každý overí prakticky. Záujemci o workshop sa môžu nahlásiť cez mail ktorý je uvedený v sekcii Kontakt alebo Kontaktný formulár. V prípade špeciálnej požiadavky na kurz pre jednotlivca alebo menšiu skupinku záujemcov /1-3 účastníci/ je možné podmienky a miesto workshopu dohodnúť aj mimo oficiálneho kalendára.


 

Termíny workshopov v roku 2024

 

Workshop Termín Max.počet/Účastníci
Základy fotenia /začiatočníci a mierne pokročilí/ 17 Marca 2024 Termín zrušený
Základy fotenia /začiatočníci a mierne pokročilí/ 16 Jún 2024 8/0
Základy fotenia /začiatočníci a mierne pokročilí/ 20 október 2024 8/0

Pozn. Workshop bude realizovaný iba v prípade naplnenia min. kapacity 3-5 účastníkov na kurz (podľa témy a zamerania kurzu).


Prihlášku na workshop je potrebné zaslať na mail info@fotoklubpovazie.sk (obratom odošleme mail ohľadom jej prijatia a dostupnosti termínu). Doporučujeme si pred odoslaním mailu pozrieť v tabuľke vyššie aktuálnu obsadenosť jednotlivých termínov workshopov. Detailné informácie k workshopu budú účastníkom zaslané mailom cca 10 dní pred jeho konaním.

Workshopy krajinkárskej fotografie, portrétovej a makrofotografie boli z oficiálneho plánu odstránené vzhľadom na nízky záujem /je možnosť stanoviť termín a miesto workshopu po dohode pre skupinu fotografov ktorí prejavia záujem o kurz/.