Ponuka workshopov

 


Max. počet účastníkov na workshope je stanovený na 6 a to z dôvodu jeho efektívneho priebehu a možnosti venovať sa všetkým účastníkom hlavne počas praktických cvičení. Workshop bude pozostávať z teoretickej časti /cca 3-4 hodiny/ a následnej praktickej časti /2-3 hodiny/ kde si získané vedomosti každý overí prakticky. Záujemci o workshop sa môžu nahlásiť cez mail ktorý je uvedený v sekcii Kontakt alebo Kontaktný formulár. Cena každého z workshopov je 40 Eur za účastníka s tým že tieto financie budú uhradené pred konaním workshopu na účet fotoklubu ako sponzorský príspevok na činnosť fotoklubu. V prípade špeciálnej požiadavky na kurz pre jednotlivca alebo menšiu skupinku záujemcov /1-3 účastníci/ je možné podmienky a miesto workshopu dohodnúť aj mimo oficiálneho kalendára.


Termíny workshopov v roku 2019

 

Workshop Termín Max.počet/Účastníci
Základy fotenia /začiatočníci/ 10. marec 2019 6/4
Základy fotenia /začiatočníci/ 14. júl 2019 Zrušený /nízka účasť/
Základy fotenia /začiatočníci/ 24. november 2019 6/0

Pozn. Workshop bude realizovaný iba v prípade naplnenia min. kapacity 3-5 účastníkov na kurz (podľa témy).


Prihlášku na workshop je potrebné zaslať na mail info@fotoklubpovazie.sk (obratom odošleme mail ohľadom jej prijatia a dostupnosti termínu). Doporučujeme si pred odoslaním mailu pozrieť v tabuľke vyššie aktuálnu obsadenosť jednotlivých termínov workshopov. Detailné informácie k workshopu budú účastníkom zaslané mailom cca 10 dní pred jeho konaním.

Workshopy krajinkárskej fotografie, portrétovej a makrofotografie boli z oficiálneho plánu odstránené vzhľadom na nízky záujem /je možnosť stanoviť termín a miesto po dohode pre skupinu fotografov ktorí prejavia záujem o kurz/.