Ponuka workshopov

Max. počet účastníkov na workshope je stanovený na 6 a to z dôvodu jeho efektívneho priebehu a možnosti venovať sa všetkým účastníkom hlavne počas praktických cvičení. Workshop bude pozostávať z teoretickej časti /cca 3-4 hodiny/ a následnej praktickej časti /2-3 hodiny/ kde si získané vedomosti každý overí prakticky. Záujemci o workshop sa môžu nahlásiť cez mail ktorý je uvedený v sekcii Kontakt alebo Kontaktný formulár. Cena každého z workshopov je 40 Eur za účastníka s tým že tieto financie budú uhradené pred konaním workshopu na účet fotoklubu ako sponzorský príspevok na činnosť fotoklubu. V prípade špeciálnej požiadavky na kurz pre jednotlivca alebo menšiu skupinku záujemcov /1-3 účastníci/ je možné podmienky a miesto workshopu dohodnúť aj mimo oficiálneho kalendára.

Termíny workshopov v roku 2019

Workshop Termín Max.počet/Účastníci
Základy fotenia /začiatočníci/ 10. marec 2019 6/4
Krajinkárska fotografia 28. apríl 2019 6/1
Makrofotografia 19. máj 2019 6/0
Portrétová fotografia 16. jún 2019 6/0
Základy fotenia /začiatočníci/ 14. júl 2019 6/1
Krajinkárska fotografia 22. september 2019 6/0
Portrétová fotografia 20. október 2019 6/0
Základy fotenia /začiatočníci/ 24. november 2019 6/0

Pozn. Workshop bude realizovaný iba v prípade naplnenia min. kapacity 4-5 účastníkov na kurz (podľa témy).

Prihlášku na workshop je potrebné zaslať na mail info@fotoklubpovazie.sk (obratom odošleme mail ohľadom jej prijatia a dostupnosti termínu). Doporučujeme si pred odoslaním mailu pozrieť v tabuľke vyššie aktuálnu obsadenosť jednotlivých termínov workshopov. Detailné informácie k workshopu budú účastníkom zaslané mailom cca 10 dní pred jeho konaním.