člen fotoklubu
Nová Dubnica

Fotografia ma lákala asi vždy, no začiatok môjho fotenia, bol pred ôsmimi rokmi keď som si kúpil „ultrazoom“. Začal som si zisťoval viac informácií ako fotiť. Postupne som sa približoval k foteniu  a pustil som sa intenzívne „študovať“ fotografiu, kúpil som si prvú digitálnu zrkadlovku Nikon D5100. Začal som skúšať fotiť všetko čo ma zaujalo, dokupovať základné vybavenie, za krátko ma začali oslovovať známi, ktorí videli moje fotky, aby som im nafotil deti, rodinu, atď.., potom sa k nim pridali aj neznámi.
Teraz už je fotografia súčasťou môjho života a venujem sa hlavne portrétnej fotografi, rád fotím aj reportáže z rôznych „eventov“. Zdokonaľujem sa v „strobist fotografii“, fashion, glamour a do budúcna možno akt. Z času na čas sa poteším krajinou a baví ma aj skúšanie nových techník – hlavne dlhé expozície.

Mail: job.baca(@)gmail.com
WEB: www.bakafoto.sk
Mobil: 0907-252711
Fototechnika: NIKON D7000, NIKON D5100, TAMRON 24-72 f2.8, NIKON 50 f1.8, NIKON 18-105 f3.5-5.6