člen fotoklubu – čakateľ
Slavnica

Aktívne sa venujem foteniu vyše roka ako začiatočník, samouk. Baví ma fotiť na režimoch makro, panoráma a na priorite clony. Na mojich prechádzkach vždy nájdem veľa zaujímavého na cvaknutie. Asi rok  je tomu čo som vymenila pozíciu pred objetívom za postavenie sa za ním a tak mi môj NIKON D90 umožňuje vidieť ľudí a prostredie, prírodu okolo ešte krajšie ako je realita. Mám rada svet zblízka, posedieť si v tráve, pofotiť si zaujímavé veci a tešiť sa z výsledku :-). Najlepší pocit budem mať ak sa naučím fotiť v režime manuál, aj preto som sa prihlásila do tohto fotoklubu a veľmi sa teším na moje budúce výsledky.

Mail: usmev2014(@)azet.sk
Fototechnika: NIKON D90, NIKKOR 18-55 f3.5-5.6, NIKKOR 18-105 f3.5-5.6, YONGNUO 50 f1.8